Почитувани клиенти,

Голема чест и задоволство ни е да Ве известиме дека АНХОЧ, НАСКОРО ќе отвори НОВ, ПРЕМИУМ салон, НАЈГОЛЕМ и НАЈСНАБДЕН досега!

Новиот Anhoch Premium ќе биде лоциран во Скопје, комплекс МИДА, со големина од 500м2 и концепт кој ќе им овозможи на купувачите ПРЕМИУМ искуство! 

Во новиот салон ќе го најдете најголемиот избор и најновите производи од најпознатите брендови од ИТ, Аудио-Видео и Гејминг индустријата.

Дополнително, единствено во Македонија, во АНХОЧ ПРЕМИУМ и ексклузивна ГЕЈМИНГ ЗОНА и посебна АУДИО СОБА дизајнирани за неповторливо корисничко искуство при купувањето!

Во ГЕЈМИНГ ЗОНАТА ќе можете директно да ги пробате и тестирате производите од сите светски гејминг брендови!

А најголемиот избор и најголемата понуда на аудио опрема во Anhoch Premium ќе може да ја почувствувате во посебно опремената АУДИО СОБА и да ја искусите моќта на звукот!

Ве очекуваме на ГОЛЕМО ОТВОРАЊЕ во Сабота, 21.12 во 13 часот!

Подгответе се за ГОЛЕМИ попусти и ОДЛИЧНИ подароци по повод отворањето!

Локација: ул. 8-ми Септември бр.18-1 – комплекс МиДа

Работно време:  - понеделник-сабота, од 09 до 21 - недела, од 10 до 15:00