Купете еден од врвните Galaxy уреди на Samsung и, потоа, искористете попуст во вредност од 2.500 или 7.500 ден, кој го добивате во Sport Vision продавниците и web shop, за купување на облека, обувки и спортска опрема од врвни светски марки!

Избери го омилениот Samsung Galaxy тука ➡️ https://bit.ly/379DFZ0  и добиј 7500 ден. попуст за купување во продавниците на Sport Vision!

Избери го омилениот Samsung Galaxy тука ➡️ https://bit.ly/2AdjhKw и добиј 2500 ден. попуст за купување во продавниците на Sport Vision!

Galaxy S20 серијата телефони го менува светот на фотографијата. Со резолуција од 64 дo 108 MP и снимање на 8K видео записи ќе креирате фантастични фотографии и видео записи. Со интелигентната батерија, моќниот процесор и огромниот простор за складирање на податоци - Galaxy S20 серијата води во сосема нов свет на мобилност.

Galaxy Note10 и Note10+ претставуваат ново ниво на моќ и перформанси. Со Galaxy Note10 и Note10+ ќе доживеете мобилно искуство кое во еден уред обединува компјутер, играчка конзола, филмска камера и интелигентно пенкало. 

Новиот и револуционерен Z Flip е телефон со голем екран кој се преклопува и лесно влегува во џеб, со камера која е дизајнирана да функционира независно, и со двојна батерија која трае цел ден.

 

Секој приватен или бизнис корисник кој во промотивниот период од 8 јуни до 28 јуни 2020* ќе купи некои од Galaxy моделите S20, S20+, S20 Ultra, Note10, Note10+ или Z Flip добива попуст на купувањето во вредност од 7.500 ден за купување на облека, обувки и спортска опрема во Buzz, KIDS, Sport Reality, Sport Vision и Nike SHOP продавниците, како и во web shop на адреса www.sportvision.mk.

 

Доколку се одлучите за Samsung Galaxy S10 серијата телефони ќе направите епски селфи фотографии, и не само тоа! Galaxy S10 серијата се истакнува со одлични перформанси - од  infinity eкран до камера со која не морате да бидете професионален фотограф како би биле Вашите фотографии совршени.  

Со новата серија Galaxy A телефоните можете да снимате, стримирате или да си играте, затоа што Galaxy A71, A51 или  A41 имаат сè што Ви треба, oд големиот екран до четирикратната камера и батеријата која трае цел ден.

Доколку во периодот од 8 до 28 јуни 2020 купите некој од Galaxy моделите S10 Lite, S10, S10+, S10e, Note10 Lite, A71, A51 или A41 добивате попуст на купување во вредност од 2.500 ден за купување на облека, обувки и спортска опрема во Buzz, KIDS, Sport Reality, Sport Vision и Nike SHOP продавниците, како и во web shop на адреса www.sportvision.mk

 

За уште полесно вежбање и активности надвор, со врвните Galaxy уреди и најмодерната спортска гардероба и опрема од продавниците на Sport Vision, Ви препорачуваме и користење на апликацијата Samsung Health, која има подготвени видео совети на тренери со кои можете да дознаете сè за фитнесот и програмите за тренирање и да го дочекате летото во одлична форма!

 

Со цел да го остварите правото на попуст, по превземање на  купениот Galaxy модел предмет на оваа промоција** потребно е да се регистрирате во согласност со Правилата на промоцијата на следниот линк samsungisportvisionleto.mk. Регистрацијата е можно да се изврши најдоцна до 05.07.2020. Купувањето во Buzz, KIDS, Sport Reality, Sport Vision и Nike SHOP продавниците, како и во web shop на адреса www.sportvision.mk потребно е да се изврши во периодот од 23 јуни до 20 август  2020. Крајниот датум за испраќање на код за попуст е 20 јули 2020.**Galaxy модели од промоцијата: S20, S20+, S20 Ultra, Note10, Note10+, Z Flip, S10 Lite, Note10 Lite, S10, S10+, S10e,  A71, A51 и A41.

Промоцијата трае од 8.6.2020 дo 28.6.2020 или до истекот на залихите и важи во сите Buzz, KIDS, Sport Reality, Sport Vision и Nike SHOP продавници, како и во web shop на адреса www.sportvision.mk. За да го остварите правото на попуст, потребно е да се регистрирате на следниот линк samsungisportvisionleto.mk

 

Условите на промоцијата можете да ги пронајдете тука.