Mobile Phone LDK B350E Dual Sim Black

990 ден.
Производител: LDK
Шифра: 599865691
Достапност: залиха

                                      Гаранција: 
                    12 месеци 

                                         Гаранција: 
                      12 месеци 

Достапност:

 • Анхоч Дирекција
 • Главен магацин

  Скопје

 • PC Маркет ГТЦ
 • PC Маркет Буњаковец
 • PC Маркет Бисер
 • PC Маркет Веро
 • PC Маркет City Mall
 • PC Маркет Ramstore Mall

  Други градови

 • PC Маркет РЕМ Центар Тетово
 • PC Маркет Охрид
 • PC Маркет Битола
 • PC Маркет Велес
 • PC Маркет Струмица
 • PC Маркет Прилеп

Слични производи